בניית אתר בעיצוב אישיאתר בעצוב אישי- הפנים שלכם ברשת

העסק שלכם צריך כתובת באינטרנט והאתר שלכם מהווה הבית העסקי שלכם. בית שבנוי נכון מהיסודות יהיה בית יציב ועמיד שיחזיק מעמד לאורך זמן. בהתאם, אתר אינטרנט שנבנה בצורה נכונה תוך מימוש אסטרטגיה מדויקת לקידום באינטרנט, יהיה מוצלח יותר, יקודם מהר יותר במנועי החיפוש וייצור המרות ורווחים גבוהים יותר.

אם החלטתם שאתם רוצים לבנות עבור העסק שלכם אתר תדמיתי או מכירתי, חברת ענבר מדיה מציעים לכם בניית אתר וורדפרס בהתאמה אישית, לא רק אתר מרשים ומעוצב, אלא גם אתר שמזרים תנועה אליו ומותאם לעולם האינטרנטי העכשווי. אז כדי לסייע לכם להבין כיצד תהליך הבנייה מתבצע להלן הסבר קצר על תהליך הקמת האתר :

לפני שמתחילים במלאכת בניית אתר הוורדפרס, חשוב לאפיין את הפרמטרים הבאים :

מהו תחום פעילות של האתר ?

(עסקים, צרכנות, ספורט, מדע, תקשורת, תרבות ואומנות וכו’ ).

מהי המטרה של האתר ?

(אתר עסקי, פורטל מידע, אתר מכירות, אתר תדמית, אתר יח”ץ וכו’).

מיהו קהל היעד של האתר ?

(מין, גיל, מיקום, שפה וכו’).

לאחר אפיון של הפרמטרים הללו, ניתן להתחיל בתהליך הבנייה. האתר שלכם הוא הדרך שבה אתם אומרים לעולם “אני פה”, ולכן, חשוב מאוד שהוא יאפיין את החברה שלכם או אתכם בצורה האופטימאלית ביותר. על מנת לאפיין בצורה מדויקת את האתר, חשוב מאוד להתרשם ולקבל מושג כיצד נראים אתרי המתחרים שלכם. עם זאת, חשוב לשים לב שאינכם מושפעים יתר על המידה מרעיון מהמתחרים שלכם ואתם מדגישים את הייחודיות שלכם מעל הכל. שהיא הדרך הבטוחה שלכם להצלחה בים המידע שקיים כיום ברשת.

בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שגם אם העיצוב והאפיון של אתרכם יעשה בצורה מדויקת, ישנם תקנים חשובים שעל האתר שלכם לעמוד בהם על מנת לעמוד בקריטריונים לקידום של מנועי החיפוש. ארגון W3C (World Wide Web Consrtium) התווה תקנים לאתרי אינטרנט, אשר מאפשרים למנועי החיפוש לנתח ולדרג את איכות האתרים ברשת. לכן, בעת בניית אתר אינטרנט חשוב מאוד להקפיד על תקני ה- XHTML של חברת W3C אם ברמת קריאות דפי ה – HTML (דפי קוד מהם בנויים אתרי האינטרנט), בנייה נכונה של קבצי ה-CSS  (קבצי העיצוב של דפי ה-HTML) ועוד. בנוסף, התאמת האתר שלכם לתקני W3C מבטיחה על פי רוב, שהאתר שלכם יראה טוב בכל הדפדפנים.

.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות