בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה

דף נחיתה הינו מוצר משמעותי עבור חברות רבות. דף נחיתה הוא למעשה דף אינטרנט אשר מתמצת את תוכן האתר שלכם, מטרתו היא בדרך כלל השארת פרטים של הלקוחות הרלוונטיים עבורכם והזרמת לידים לעסק.

נראות דף הנחיתה ומטרתו

בבניית דפי נחיתה חשוב לשאוף לדף נחיתה מרשים ומושך בפן הויזואלי מאידך ומעביר מסר מחד, אשר יגרום ללקוח הפוטנציאלי להשאיר את פרטיו או ליצור קשר בצורה אחרת. (התקשרות, מייל וכדומה). בענבר מדיה מעצבים ובונים לכם את דף הנחיתה המותאם עבור העסק שלכם, בניית דף נחיתה איכותי אשר יזרים אליכם תנועה לאתר ולעסק וכמובן יגדיל את ההמרות. מעבר לכך כמובן שחשוב שיהיה לכם אתר אינטרנט מקודם, חשוב לזכור כי דף נחיתה לא יכול להחליף אתר מקצועי. לקבלת הצעה לבניית אתר התקשרו: 03-6881446

סוגי דפי נחיתה שונים

כיום ישנם פלטפורמות רבות לבניית דפי נחיתה לכל אחד חסרונות ויתרונות משלה, הדבר האופטימלי הוא בניית דף נחיתה אשר נבנה על האתר של החברה. אך מה קורה כאשר אין לך אתר אך אתה רוצה ליצר לידים מהר ככל הניתן? כיום ישנם פתרונות מצויינים אשר יספקו לך דף נחית האיכותי, מעוצב וממיר, אנו בענבר מדיה בונים דפי נחיתה מעוצבים וממירים בכל הפלטפורמות המעודכנות כיום ברשת האינטרנט.

נועם,ד
נועם,ד
Style4hair
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלי במנועי החיפוש בצורה ייסודית ומקצועית תוך הבנה עמוקה של העסק שלי, ממליץ בחום!"
ענבל
ענבל
פרויקט עשרת
קרא עוד
"שמחתי להכיר אותך ואת "ענבר מדיה" הפגישה היתה מעולה לטעמי- מקצועית ,ממוקדת, מעשית וענתה על כל צרכיי ויותר נראה זוהי תחילתה של ידידות נפלאה"
ראניה וג'ינה
ראניה וג'ינה
שמלות כלה וערב
קרא עוד
""שמדברים על חברה לקידום עסקים ,אך ורק על ענבר מדיה מדברים . חיפשנו המון חברות והינו מאוד מודאגות, אך כשהתחלנו לעבוד איתכם הרגשנו ממש בידיים טובות . אתם צוות לעניין ,צוות חזק ,מקשיב,תומך,סבלני שמחות בבחירה שלנו ,ואנו ממליצות לכל עסק שרוצה להיחשף ולהשיג תוצאות שיבחר בענבר מדיה.! אוהבות מאוד ובהצלחה...""
שחר ומוני
שחר ומוני
משי יבוא ושיווק בע"מ
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלנו בפייסבוק בצורה מקצועית, נעימה ומאוד קריאטיבית, הרגשנו חופשיים מניהול הפייסבוק וידענו שהוא מנוהל על הצד הטוב ביותר. "
הקודם
הבא
השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר
התקשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
דילוג לתוכן