לעסקים רבים אתר האינטרנט הוא המפתח הראשוני לפגישת הלקוחות עם העסק שלהם, לכן חשוב שהאתר יהיה מעודכן, מעוצב וידידותי למשתמש.
המידע שיועבר ללקוח דרך אתרכם יקבע האם תתבצע פעולה רצויה באתר כמו השארת פרטי קשר אשר תוביל לעסקה נוספת.
לכן חשוב לעדכן את האתר בתכנים ומידע רלוונטי מידי פעם. אנו נוכל להעניק לכם את השירות הטוב והמהיר ביותר במחיר שיתאים לעסק שלכם. עדכון אתרי תדמית לאתרי וורדפרס, ניהול אתרי דרופל, ניהול אתרי וויקס ועוד ועוד.

ניהול אתר תדמית למי זה מתאים?

כל בעל עסק שברשותו אתר אינטרנט רצוי שתהיה לו חברה לניהול האתר, במסגרת ניהול האתר תוכלו לקבל שירות מגוון :

  • עדכון תכנים – יצירת תוכן חדש ומתחדש באתרכם יקדם אתכם במנועי החיפוש וישאיר את אתרכם רלוונטי מול לקוחותיכם ומול גוגל.
  • עדכוני מדיה וסרטונים  – אין טוב ממראה עיניים, כולם אוהבים לראות את המוצרים שאנו מקבלים את המקום או אפילו לצפות בסרטון תדמית אשר מתאר את העסק.
  • עיצוב גרפי – גרפיקה הינה חלק חשוב בכל הקשור לאתרים, הדבר הראשון שמחליט הוא העין שלנו, דברים מעוצבים גורמים לנו להמשיך להישאר ולצפות באתר.
  • שינוי מבנה האתר – יש לכם צורך לשדרג את הנראות של האתר ברמה הטכנית בשביל זה אנחנו פה, נוכל לארגן מחדש את האלמנטים באתרכם ולהעניק לו מראה עדכני יותר.
  • עדכון תוספים וגרסאות – חשוב להישאר מעודכנים ברמה הטכנית של האתר על מנת למנוע בעיות של איטיות וטעינת אתר ממושכת
  • תכנות קוד מתקדם – רוצים להוסיף פיצ’ר מיוחד באתר? לרוב תצטרכו להיעזר במתכנת קוד, לענבר  מדיה מתכנים מהשורה הראשונה שיוכלו לתת מענה לרצונכם.
  • גיבוי אתר – על מנת לשמר את האתר שלכם במקרה של תקלה או נפילת אתר, חשוב לגבותו על בסיס קבוע. אנו נשמור את הקבצים ונגבה על בסיס קבוע את אתרכם.

ניהול אתר בקשר ישיר

אנו מבינים את הצורך שלכם לעדכן את האתר במהירות וביעילות לכן בענבר מדיה תוכלו להיות בקשר ישיר עם מנהל האתר שלכם ולקבל שירות מקצועי ומידי.
מנהל האתר יוכל לנהל את אתרכם לפי דרישתכם ביעילות ומקצועיות!

ניהול אתרי תדמית לעסקים מנצחים!

לנהל אתר כראוי דורש ידע טכני מעמיק ויכולות חשיבה עסקיות, האתר שלכם הוא הרושם הראשוני של העסק שלכם. בעידן בו העולם הדיגטלי הולך ומתעצם חשוב שתישארו על המפה בתוך שוק תחרותי וגדל. ענבר מדיה הוא המקום עבורכם לקבל שירות אתרים מעולה במחירים נוחים ושירות ללא תחרות!

אין לכם עדין אתר? אנו נוכל לבנות לכם אתר וורדפרס מתקדם!

לפרטים נוספים התקשרו : 03-6881446

שינוי גודל גופנים
ניגודיות