פרסום בפייסבוק הסוד שלא ידעתם

Published by Nadeti on

פרסום בפייסבוק הסוד שלא ידעתם

בטלפון של כל אחד מאיתנו ישנה אופציה של מעקב פרסומי, למעשה אופציה זו מאשרת ומאפשרת לרשתות חיפוש ורשתות חברתיות בהן אנו פעילים לעקוב אחר שיחות שלנו התכתבויות ועוד.

איך המעקב של פרסום בפייסבוק עובד?

נניח שניהלת שיחה עם חבר או חברה, במהלך השיחה הזכרתם את המילה “חופשה באילת” הטלפון שלכם שלא במקרה נקרא טלפון חכם, יכול לזהות מילות מפתח ולקשר אותם לפרסומים של עסקים שונים, הפרסום בפייסבוק הוא מתוחכם במיוחד. המעקב יכול להתנהל תוך כדי צ’אט בווטצאפ, ואפילו כאשר אינכם משתמשים בטלפון אלא פשוט משוחחים עם אדם אחר והאפליקציה של פייסבוק פתוחה במכשירכם.

איך אפשר להיפתר מהמעקב של הפרסום בפייסבוק?

יש אנשים שאולי ירצו לקבל מידע שיווקי אודות דברים שמעניינים אותם ויש כאלו שהיו מעדיפים לשמור על פרטיותם, על כן ישנה אופציה של כיבוי אפשרות קבלת מידע פרסומי במכשיר הטלפון שלכם.

לדוגמא במכשיר האייפון גשו להגדרות–> פרטיות—> פרסום, ולחצו על הכפתור “הגבל מעקב ע”י מפרסמים”.

פעולה זו תמעיט בצורה משמעותית את כמות הפרסומים שתקבלו, אגב זה לא מונע מפייסבוק לדעת מה אתם עושים ומה תחומי העניין שלכם, מכיוון שהכל שמור בפרופיל האישי שלכם. כך שזה לא ימנע לחלוטין אבל זה יכול לצמצם את ההשפעה.

נועם,ד
נועם,ד
Style4hair
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלי במנועי החיפוש בצורה ייסודית ומקצועית תוך הבנה עמוקה של העסק שלי, ממליץ בחום!"
ענבל
ענבל
פרויקט עשרת
קרא עוד
"שמחתי להכיר אותך ואת "ענבר מדיה" הפגישה היתה מעולה לטעמי- מקצועית ,ממוקדת, מעשית וענתה על כל צרכיי ויותר נראה זוהי תחילתה של ידידות נפלאה"
ראניה וג'ינה
ראניה וג'ינה
שמלות כלה וערב
קרא עוד
""שמדברים על חברה לקידום עסקים ,אך ורק על ענבר מדיה מדברים . חיפשנו המון חברות והינו מאוד מודאגות, אך כשהתחלנו לעבוד איתכם הרגשנו ממש בידיים טובות . אתם צוות לעניין ,צוות חזק ,מקשיב,תומך,סבלני שמחות בבחירה שלנו ,ואנו ממליצות לכל עסק שרוצה להיחשף ולהשיג תוצאות שיבחר בענבר מדיה.! אוהבות מאוד ובהצלחה...""
שחר ומוני
שחר ומוני
משי יבוא ושיווק בע"מ
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלנו בפייסבוק בצורה מקצועית, נעימה ומאוד קריאטיבית, הרגשנו חופשיים מניהול הפייסבוק וידענו שהוא מנוהל על הצד הטוב ביותר. "
הקודם
הבא
השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר
התקשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
Categories: כללי

דילוג לתוכן