קידום אורגני SEO

קידום אורגני בגוגל SEO

תהליך קידום אורגני -SEO (שמשמעותו: search engine optimization) מאפשר לאתר שלכם לבלוט מול המתחרים שלכם, להזרים תנועה איכותית של לקוחות שבאמת מחפשים את שירותיכם וכתוצאה מכך להגדיל בצורה משמעותית את הרווחים שלכם.

קידום אורגני להזרים לקוחות חדשים

אתם מחפשים לקוחות חדשים והלקוחות שלכם מחפשים אתכם ברשת. אם האתר שלכם לא נהיר לאופי החיפוש של הלקוחות שלכם, הרצון המשותף לא יתממש. על מנת לממש את המפגש בין רצונותיכם לרצונותיהם של לקוחותיכם, עליכם להנגיש ולהתאים את האתר שלכם לאופן החיפוש שלהם.

שימו לב, למיקום האתר שלכם בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל השפעה משמעותית ביותר ליכולת שלכם להצליח לשווק בעולם האינטרנט. פחות משני אחוזים מהגולשים ימשיכו לדף תוצאות החיפוש השני בגוגל והרבה פחות מהם לדפים הבאים. לכן, כאשר אתם נגישים ומדברים את השפה של גוגל ומבצעים קידום אורגני, אתם מתקדמים אל עבר הדף הראשון בהתאם למילות החיפוש המתארות את המוצרים שלכם, אשר הוא הקשר הישיר שלכם עם לקוחותיכם.

מה ההבדל בין קידום אורגני לבין קידום אתרים ממומן ?

בעולם האינטרנט של היום, קיימים שני סוגים של ערוצי פרסום ושיווק, האחד קידום ממומן והשני קידום אורגני. קידום אתרים ממומן הינו קניית שטח פרסום מגוגל על פי מילות חיפוש שמורות בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש שלהן. אתם משלמים בעצם מחיר קבוע לקליק עבור הגולשים שלחצו על המודעה שלכם. החיסרון המהותי ביותר של שיטת פרסום זו הינה העובדה שפרסום שלכם בדיוק כמו בעולם הפרסום ברדיו בטלוויזיה, מודעות או עיתונות, הפרסום שלכם הינו בר חלוף. הוא לא פועל למיתוג העסק שלכם לאורך זמן וברגע שנגמר לכם התקציב גם אורך חיי השיווק האינטרנטי שלכם נגמר.

קידום אורגני פועל אחרת לחלוטין, בתהליך זה פועלת חברת הקידום שלכם על מנת ליצור חשיפה מקסימאלית לאתר שלכם באמצעות הבנת מגנון הפעולה של הסורקים של גוגל לעומקו, והתאמת המלל באתר ואופיו למנגנון זה על פי מילות החיפוש והאסטרטגיה המתאימה לעסק שלכם. בנוסף, באמצעות בנייה וקנייה של קישורים אורגנים וממומנים, בהתאם. חברת הקידום בונה עבורכם תדמיתית ורשת שיתופי פעולה שונים עם אתרים נוספים בעלי תחומי עניין קרובים ומטרה משותפת, כך אתם מגדילים את הדרוג של האתר שלכם בגוגל ומתקדמים בתוצאות החיפוש לדף הראשון. כך אתם מקנים לעצמכם פרסום קבוע וחשיפה לאורך זמן לקהל היעד שלכם.

תהליך קידום אורגני בחברת ענבר מדיה

חברת ענבר מדיה מציעה לכם שיטת עבודה אמינה, זמינה וקשובה, המשלבת שיטות עבודה מסורתיות עם שיטות חדשניות ומבטיחה לכם תוצאות יציבות בשקיפות גבוהה, שיבטיחו קידום ממוקד לטווח הרחוק. באמצעות תהליך קידום אורגני ממוקד תוכלו ליהנות מדרוגים גבוהים טבעיים בתוצאות החיפוש של גוגל וכתוצאה מכך להגדיל את מעגלת הלקוחות שלכם.

תהליך הקידום הממוקד כולל מספר שלבים, שנועדו על מנת להביא לכך שהאתר יופיע בעמוד הראשון בגוגל עבור ביטויים נבחרים אשר נבחרו על ידי הלקוח. ומשם להביא לכך שיישארו בעמוד הראשון וימשיכו להיות מדורגים גבוהה בתוצאות החיפוש.

שלבי תהליך קידום אורגני לאתר :

פגישה ראשונית

בפגישה זו ניצור את התוכנית הממוקדת בתחום הקידום האורגני ונגדיר את המטרות, באמצעות מחקר מילות מפתח, ניתוח התנהגות השוק באינטרנט ומצב המתחרים.

אופטימיזציה לאתר וכתיבת תוכן שיווקי

בשלב זה של תהליך הקידום, נמפה את מצבו הנוכחי של האתר או המידע הקיים וניצור תוכנית התואמת את הביטויים הנבחרים, השפה השיווקית בתחום הספציפי ומבנהו הפיזי של האתר.

בניית קישורים ממומנים ואורגניים לאתר –

בשלב זה, ניצור תשתית מלאה של תוכנית הקישורים הנכנסים לאתרכם. תוך מיפוי אתרים רלוונטיים לשיתופי פעולה והפעלת מערך קישורים מאתרים משמעותיים.

חיזוק תדמיתי וניהול מוניטין –

בשלב זה, נבצע הגדלה של החשיפה לה זוכים העמודים החשובים באתרכם, נשפר את מראה האתר ואת האופן שבו הוא נתפס תדמיתית באינטרנט.

• הגדלת המרות –

בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא הגדלת מעגל הלקוחות שלכם. לאחר ניתוח התנהגות הגולשים באתרכם באמצעות כלים מתקדמים כגון: גוגל אנליטיקס, מפות חום וכו, ניצור תוכנית למיקסים השארת לילדים ופניות לקוחות מהאתר שלכם.

• פגישת סיכום והסקת מסקנות –בסיום תקופת הקידום המסוכמת, נבצע פגישה בה נציג לפניכם את דו”ח ההתקדמות שלכם ונתוני התהלך. נפיק לקחים ונבצע תוכנית עתידית בה נרחיב את תהליך הקידום בתקופה הבאה. 

אנו מציעים ללקוחותינו ומגוון רחב של פתרונות בתחום האתרים והרשתות, בנוסף לשירות קידום בגוגל תוכלו ליהנות גם משירות ניהול אתרים ותחזוקת אתרים אישי ומקצועי, פה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר
התקשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
נועם,ד
נועם,ד
Style4hair
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלי במנועי החיפוש בצורה ייסודית ומקצועית תוך הבנה עמוקה של העסק שלי, ממליץ בחום!"
ענבל
ענבל
פרויקט עשרת
קרא עוד
"שמחתי להכיר אותך ואת "ענבר מדיה" הפגישה היתה מעולה לטעמי- מקצועית ,ממוקדת, מעשית וענתה על כל צרכיי ויותר נראה זוהי תחילתה של ידידות נפלאה"
ראניה וג'ינה
ראניה וג'ינה
שמלות כלה וערב
קרא עוד
""שמדברים על חברה לקידום עסקים ,אך ורק על ענבר מדיה מדברים . חיפשנו המון חברות והינו מאוד מודאגות, אך כשהתחלנו לעבוד איתכם הרגשנו ממש בידיים טובות . אתם צוות לעניין ,צוות חזק ,מקשיב,תומך,סבלני שמחות בבחירה שלנו ,ואנו ממליצות לכל עסק שרוצה להיחשף ולהשיג תוצאות שיבחר בענבר מדיה.! אוהבות מאוד ובהצלחה...""
שחר ומוני
שחר ומוני
משי יבוא ושיווק בע"מ
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלנו בפייסבוק בצורה מקצועית, נעימה ומאוד קריאטיבית, הרגשנו חופשיים מניהול הפייסבוק וידענו שהוא מנוהל על הצד הטוב ביותר. "
הקודם
הבא
דילוג לתוכן