שיווק ופרסום באינסטגרם

שיווק ופרסום באינסטגרם

אינסטגרם הרשת לצעירים

אינסטגרם הינה אחת הרשתות הפופלריות ביותר בקרב הנוער ובני העשרה. פלטפורמת האינסטגרם מאפשרת לעסקים רבים להגיע לקהל היעד שלהם בצורה נוחה ונגישה, כדוגמת רשתות אופנה העוסקות בויזואליות הפריטים אותם היא מוכרת. אם העסק שלך עוסק בתחום בו הויזואליות הינה חלק בלתי נפרד, אינסטגרם היא הרשת בשבילך.

פרסום ממומן באינסטגרם

כיום ניתן לשלב פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם בצורה בשולבת ללא צורך בחשבון אינסטגרם, ע”י פילוח קהל היעד שלך בצורה נכונה תוכל להשיג המרות ופניות רבות יותר בשילוב קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם כאחד.

אינסטגרם הרשת הפופולרית ביותר היום לקידום עסקים 

חברות ועסקים רבים התחילו להבין את כוחו של האינסטגרם, כוכבי רשת אשר משפיעים על דעת הקהל הינם דרך ישירה לקהל שלכם, התהליך פשוט למדיי אך כרוך בעלויות מאוד גבוהות בהתאם לכמות העוקבים של אושיית הרשת. התהליך ברור, כוכב הרשת מצטלם עם המוצר כותב כמה הוא נהדר ובתמורה מקבל כסף עבור הפוסט, העלות לפוסט הינה באלפי שקלים. 

נועם,ד
נועם,ד
Style4hair
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלי במנועי החיפוש בצורה ייסודית ומקצועית תוך הבנה עמוקה של העסק שלי, ממליץ בחום!"
ענבל
ענבל
פרויקט עשרת
קרא עוד
"שמחתי להכיר אותך ואת "ענבר מדיה" הפגישה היתה מעולה לטעמי- מקצועית ,ממוקדת, מעשית וענתה על כל צרכיי ויותר נראה זוהי תחילתה של ידידות נפלאה"
ראניה וג'ינה
ראניה וג'ינה
שמלות כלה וערב
קרא עוד
""שמדברים על חברה לקידום עסקים ,אך ורק על ענבר מדיה מדברים . חיפשנו המון חברות והינו מאוד מודאגות, אך כשהתחלנו לעבוד איתכם הרגשנו ממש בידיים טובות . אתם צוות לעניין ,צוות חזק ,מקשיב,תומך,סבלני שמחות בבחירה שלנו ,ואנו ממליצות לכל עסק שרוצה להיחשף ולהשיג תוצאות שיבחר בענבר מדיה.! אוהבות מאוד ובהצלחה...""
שחר ומוני
שחר ומוני
משי יבוא ושיווק בע"מ
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלנו בפייסבוק בצורה מקצועית, נעימה ומאוד קריאטיבית, הרגשנו חופשיים מניהול הפייסבוק וידענו שהוא מנוהל על הצד הטוב ביותר. "
הקודם
הבא
השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר
התקשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
דילוג לתוכן